Atribuită
Cumpărare directă
- strat dublu (unul din polipropilena interior cerat culoare neagra si un strat folie rezistenta si impermeabila) - grosime aproximativ 230 grame / metru patrat - are 6 manere de prindere bine intarite - capacitate mare ( pana la 130 kg ) - la interior folie impermeabila - deschidere cu fermoar rezistent pe 3 laturi ale sacului - plic pentru documentele de insotire - dimensiuni 800x2300mm Pachetul cuprinde si: bratara de identificare, doua perechi de manusi, doua masti protectie si un saculet pentru incalraminte. PRETURI DE PRODUCATOR!! www.ageri.ro
- Număr anunț
- DA24916115
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA "ELENA BELDIMAN" BARLAD (CUI 4446481)
- Furnizor / câștigător
- FLEXAL IMPEX SRL (CUI 5788016)
- Cod CPV
- 33922000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.880 RON
- Valoare atribuită
- 2.880 RON
- Data publicării
- 27.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.