Atribuită Cumpărare directă

Hartie xerox A4 - 80g/mp, 500 coli/top - 170 TOPURI

Număr anunț
DA24915587
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA PENTRU ACTIVITATI NUCLEARE (CUI 10882752)
Furnizor / câștigător
SKY GROUP SRL (CUI 16365631)
Cod CPV
30197643-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.683 RON
Valoare atribuită
1.683 RON
Data publicării
27.01.2020 00:00
Data finalizării
28.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.683 RON

din 1.683 RON estimat