Atribuită Cumpărare directă

Kit service,Manopera,29566(15)-FMV

Număr anunț
DA24926996
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
Furnizor / câștigător
RAFI MEDICAL S.R.L. (CUI 9245101)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.630,13 RON
Valoare atribuită
5.630,13 RON
Data publicării
28.01.2020 00:00
Data finalizării
29.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.630,13 RON

din 5.630,13 RON estimat