Atribuită Cumpărare directă

SONDA URETERALA COLOPLAST NR. 6 L - 26 DESCHISA LA AMBELE CAPETE = 10 BUC.; SONDA URETERALA COLOPLAST NR. 6 L - 28 DESCHISA LA AMBELE CAPETE = 18 BUC.; SONDA URETERALA COLOPLAST NR. 7 L - 26 DESCHISA LA AMBELE CAPETE = 10 BUC.; SONDA URETERALA COLOPLAST NR. 7 L - 28 DESCHISA LA AMBELE CAPETE = 17 BUC.; SONDA HEMOSTATICA SPECIALA DUFOUR CH 20 = 5 BUC.; SONDA HEMOSTATICA SPECIALA DUFOUR CH 22 = 5 BUC.; SONDA DELINOTTE SILICON 3 CAI CH 20 BALON 18 ML = 20 BUC.; SONDA DELINOTTE SILICON 3 CAI CH 22 BALON 18 ML = 20 BUC.; SONDA DELINOTTE SILICON 3 CAI CH 24 BALON 18 ML = 20 BUC.;

Număr anunț
DA24899750
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
STERIL ROMANIA SRL (CUI 12284240)
Cod CPV
33141641-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.900 RON
Valoare atribuită
8.900 RON
Data publicării
23.01.2020 00:00
Data finalizării
27.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.900 RON

din 8.900 RON estimat