Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PIESE UM 1700 BV Pompă de alimentare Raba buc 4 42,02 168,08 Releu tensiune 24V buc 5 18,91 94,55 Mâner cu încuietoare stânga buc 4 126,05 504,2 Mâner cu încuietoare dreapta buc 4 126,05 504,2 Furtun alimentare tur RABA buc 3 16,81 50,43 Furtun alimentare retur RABA buc 3 16,81 50,43 Tobă eşapament DAC 665T ans 4 PIESE buc 2 668,07 1336,14 Lamele ştergător parbriz Raba buc 10 4,2 42 Furtun alimentare retu RABA buc 3 16,81 50,43 2800,46 TRANSPORT INCLUS
- Număr anunț
- DA24928375
- Autoritate contractantă
- U.M.01119 BRASOV (CUI 13844907)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI 151836)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.800,46 RON
- Valoare atribuită
- 2.800,46 RON
- Data publicării
- 28.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.