Atribuită Cumpărare directă

Releu pornire pompa Ph Electrod PH cu 0.85 m cablu si conector BNC Celula de masurare amperometrica cu carcasa

Număr anunț
DA24898274
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
Furnizor / câștigător
ROINSTAL PROFESIONAL SRL (CUI 36050395)
Cod CPV
43324100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.358,84 RON
Valoare atribuită
4.358,84 RON
Data publicării
22.01.2020 00:00
Data finalizării
25.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.358,84 RON

din 4.358,84 RON estimat