Atribuită Cumpărare directă

Tirant 1000mm,piesă suspendare rapidă, dibli K6x60, șu5rub autofiletant, Nida standard 9,5, Nida UD 4ml 0,6, Piesă îmbinare liniară CD, racord îmbinare dublă

Număr anunț
DA24917119
Autoritate contractantă
Liceul de Arte Plastice (CUI 12904121)
Furnizor / câștigător
ROFIX COLOR DESIGN (CUI 31936170)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.504,49 RON
Valoare atribuită
3.504,49 RON
Data publicării
27.01.2020 00:00
Data finalizării
28.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.504,49 RON

din 3.504,49 RON estimat