Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine : - analize chimice apa potabila dializa- 3 elemente/proba ; 2 probe lunar- in valoare de 108 lei/proba*2 probe *12 luni=2592 lei/ an - analize chimice apa potabila dializa- 23 elemente/proba ; 2 probe anual- in valoare de 791lei/proba*2 probe =1582 lei/ an Total analize /an=4174 lei
- Număr anunț
- DA24927483
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
- Furnizor / câștigător
- BIOSOL PSI SRL (CUI 13341727)
- Cod CPV
- 71610000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.174 RON
- Valoare atribuită
- 4.174 RON
- Data publicării
- 28.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.