Atribuită Cumpărare directă

VW 3BG/PASSAT 4 MOTION / WVWZZZ3BZ3P260708 2 Filtru combustibil Buc. 5 70 Skoda Fabia / TMBDJ46Y084016495 1 Filtru aer Buc. 10 48 2 Filtru combustibil Buc. 10 92 LAND ROVER FREELANDER II / SALFA28B37H045821 5 Placute frana fata Buc. 4 283 6 Placute frana spate Buc. 3 235 Doar piese OE

Număr anunț
DA24898126
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE INFORMATII EXTERNE (CUI 10668016)
Furnizor / câștigător
SECADA S.R.L. (CUI 14297174)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.587 RON
Valoare atribuită
3.587 RON
Data publicării
22.01.2020 00:00
Data finalizării
27.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.587 RON

din 3.587 RON estimat