Atribuită Cumpărare directă

1 Vana Gaz cazan DeDietrich MC 115

Număr anunț
DA24898653
Autoritate contractantă
R.A.T. SRL (CUI 2315129)
Furnizor / câștigător
TEHNOTERM GRUP SRL (CUI 14473661)
Cod CPV
50720000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.376 RON
Valoare atribuită
2.376 RON
Data publicării
22.01.2020 00:00
Data finalizării
23.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.376 RON

din 2.376 RON estimat