Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de hosting WEB-site www.primariadrobeta.ro si intretinere www.portal.primariadrobeta.ro in conformitate cu cerintele caietului de sarcini. Va atasez caietul de sarcini. Acceptarea de catre dvs. presupune acceptarea conditiilor din caietul de sarcini si ducerea la indeplinire a conditiilor solicitate. Propunerea tehnica va fi elaborata astfel încât să se asigure posibilitatea verificarii corespondentei cu specificațiile tehnice prevăzute în caietul de sarcini si va fi transmisa autoritatii contractante. Pentru a se asigura cheltuirea banului public in conditii de eficienta economica aveti posibilitatea de a ne acorda o reducere de pret.
- Număr anunț
- DA24928697
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4426581)
- Furnizor / câștigător
- GHERGHINESCU T. MARIUS DESIGN PFA (CUI 32290239)
- Cod CPV
- 72415000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 44.000 RON
- Valoare atribuită
- 44.000 RON
- Data publicării
- 28.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.