Atribuită Cumpărare directă

Pachet consumabile medicale Cearceaf medical hartie rola 60cm x 50m Gel electroconductor EKG EEG 5kg Garou automat Leucoplast mătase 5cm X 9,14 cm premium Manusi chirurgicale sterile din latex usor pudrate AQL 1.0 Premium Recoltor urina steril 100-120ml ambalat individual/urocultor

Număr anunț
DA24889291
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC INEU (CUI 3519062)
Furnizor / câștigător
BIZMED SRL (CUI 27647093)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.886 RON
Valoare atribuită
1.886 RON
Data publicării
21.01.2020 00:00
Data finalizării
22.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.886 RON

din 1.886 RON estimat