Atribuită Cumpărare directă

pachet alimente NUMAR DE REFERINTA: 30009062 PRET DE CATALOG: 2.015,14 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 15800000-6 Diverse produse alimentare (Rev.2) DESCRIERE: BACON HORECA KG KAIZER AFUMAT KG MUSCHIULET CONGELAT KG SPATA P.DEGR.DEZ.CONG.KG CARNE TOCATA PORC CONG.KG CARTOFI ROSII FR KG CI CARTOFI ROSII FR KG CI CARTOFI ROSII FR KG CI ARDEI KAPIA ROSU TR KG CI PATRUNJEL RO. LG. C.I ARDEI GRAS BIANCA TR KG C PATRUNJEL RADAC.RO KG CI LADORNA LAPTE UHT 3,5% 1L UNTURA PORC 500 G PULPE PUI SUP.CG.TAV.KG PULPE PUI SUP.F.OS F.P.TV FASOLE PASTAI GALB2,5KG BONDUELLE MAZARE CONGELAT COVALACT SMANTANA 25% 850 FILE PANGASIUS PG.900G mai putin

Număr anunț
DA24886804
Autoritate contractantă
CENTRUL FINANCIAR GRADINITA PP NR 20 ARAD (CUI 3520083)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.015,14 RON
Valoare atribuită
2.015,14 RON
Data publicării
21.01.2020 00:00
Data finalizării
22.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.015,14 RON

din 2.015,14 RON estimat