Atribuită Cumpărare directă

Componenta: - Halat steril protectie, categoria a III-a - Manusi sterile din nitril, categoria a III-a - Masca protectie respiratorie cu filtru FFP3, categoria a III-a - Covoras steril absorbant preparare citostatice - Ochelari de protectie - Protectori incaltaminte - Punga extra protectie transport si depozitare citostatice 30cm x 40 cm - Punga extra protectie UV, transport si depozitare citostatice 20cm x 30 cm - Protector cap - Sigiliu steril protectie flacoane

Număr anunț
DA24897705
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT (CUI 2613362)
Furnizor / câștigător
NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI 31266046)
Cod CPV
35113200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.900 RON
Valoare atribuită
9.900 RON
Data publicării
22.01.2020 00:00
Data finalizării
23.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.900 RON

din 9.900 RON estimat