Atribuită Cumpărare directă

Vata hidrofila pentru uz medicinal,tip B (bumbac 100%) sau BC (bumbac+celofibra), pachet de 100g. Banda bine cardata separabila in straturi de culoare alba , fara miros, fara imputitati, hidrofilie instantanee. Ambalare 60 buc/ bax.

Număr anunț
DA24889255
Autoritate contractantă
SPITALUL OBSTETRICA GINECOLOGIE PLOIESTI (CUI 2844260)
Furnizor / câștigător
IDEAL OPTIONS SRL (CUI 32574940)
Cod CPV
33141115-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.020 RON
Valoare atribuită
1.020 RON
Data publicării
21.01.2020 00:00
Data finalizării
22.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.020 RON

din 1.020 RON estimat