Atribuită
Cumpărare directă
COLIER REGLABIL in patru pozitii. Patru dimensiuni într-una singura. Simplificarea comenzi. Metoda de confectionare definita pe baza degetelor. Alegeti marimea ce vi se potriveste inainte sa va asezati gulerul . Reglaj de inchidere. Clic de inchidere acustic si tactil. Asigura stabilitatea gulerului. Asigura ajustarea simetrica. O singura bucata. Nu necesuta asamblare Instalare usoara si rapida. Stoacare in forma plana. Deschidere mare traheala. Acces usor la pulsul carotidian. Acces usor la tehnicile avansate ale cailor respiratorii Evaluarea vizuala optima. Noua deschidere in spate. Permite palparea zonei cervicale. Permite drenarea sangelui si ale altor fluide. Evaluarea vizuala optima. De înalta calitate. De material hipoalergenic. Transparent la raze X COMPATIBIL RMN . Característici: 4 pozitii Culoarea albastru inchis . reglabil. Marime ajustabila. Foarte rezistent. IN CONFORMITATE CU NORMATIVA: Directiva Europeana de Dispositive médicale 93/42/EEC Norme EN 980:2008 EN ISO 14971:2009 EN 1041:2008 EN 1865:1999 Insotit de certificat de conformitate si garantie.
- Număr anunț
- DA24886318
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
- Furnizor / câștigător
- GLOBAL EQUIPMENTS SRL (CUI 26486690)
- Cod CPV
- 35112000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.170 RON
- Valoare atribuită
- 1.170 RON
- Data publicării
- 21.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.