Atribuită
Cumpărare directă
Set accesorii tabla magnetica 2x3 - descriere produs Setul ideal de accesorii pentru tabla magnetica de la 2x3 Confectionat din material PVC rezistent la indoire Toate accesoriile au magneti pentru o folosire usoara pe tablele magnetice Acesta contine: Rigla - 100 cm Echer - 58 cm, 60° Echer - 50 cm, 45° Raportor - 39 cm Compas cu ventuza din silicon pentru o folosire precisa - lungime 42 cm Culoarea manerelor: neagra
- Număr anunț
- DA24912490
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "ALEXANDRU PODOLEANU (CUI 17926678)
- Furnizor / câștigător
- SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
- Cod CPV
- 30195911-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 227,70 RON
- Valoare atribuită
- 227,70 RON
- Data publicării
- 27.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.