Atribuită Cumpărare directă

Polizor unghiular GWS 9-125 S 125 mm diametru disc Aparatoare de protectie Cheie pentru splinturi Contrapiulita Flansa de prindere

Număr anunț
DA24889797
Autoritate contractantă
VITAL S.A. BAIA MARE (CUI 9710087)
Furnizor / câștigător
EPINVEST SRL (CUI 6541951)
Cod CPV
43830000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
410,91 RON
Valoare atribuită
410,91 RON
Data publicării
21.01.2020 00:00
Data finalizării
22.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

410,91 RON

din 410,91 RON estimat