Atribuită
Cumpărare directă
APROV PT AUTO NR. NEC. 1634/27.01.20 Denumire produs Cantitate P.U. VALOARE CABLU 6X37+FC D=5MM 8 1,8 14,4 BRIDA PT.CABLU FI 5MM 6 0,5 3 2 SN DN 25 DKR/DKR 1" -1500 1 161,6 161,6 COT 90 FIX OL-OL 1" 1 62,9 62,9 TN 92GG -12LR -1/2 1 13,5 13,5 NIPLU LEGATURA 1"-1" 1 19,3 19,3 NIPLU TRECERE 1"- 1/2" 1 20 20 GARNITURA PMG M 18 1 1,9 1,9 GARNITURA PMG 1/2 1 2 2 GARNITURA PMG 1" 1 3,5 3,5 2 SN DN 10 DKL/DKL M 22 -1750 1 83,5 83,5 2 SN DN 10 DKL/DKL M 22 -2500 1 103 103 2 SN DN 12 DKR/DKR 1/2 -600 1 47 47 MANOMETRU DS40 AXIAL 0-12BAR 1 29 29 REGULATOR 3/8 CZ MC238-R00 1 194,4 194,4 MANOMETRU DS63 RADIAL 0-250BAR 1 71,5 71,5 ADAPTOR TRECERE LUNG TATA 3/8-MAMA 1/2 2 7 14 MANOMETRU DS100 0-400BAR RADIAL INOX 1/2" 1 316,9 316,9 COLIER SGB 86-91 2 14,6 29,2 371-FURTUN HIDRAULIC DE PRESIUNE E1209-7 1 164,7 164,7 371-FURTUN DE PRESIUNE/E1209-8 1 188,3 188,3 VALOARE FARA TVA 1543,6
- Număr anunț
- DA24927020
- Autoritate contractantă
- AQUABIS BISTRITA-NASAUD (CUI 566787)
- Furnizor / câștigător
- GEMAN INVEST SRL (CUI 15674760)
- Cod CPV
- 44165100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.543,60 RON
- Valoare atribuită
- 1.543,60 RON
- Data publicării
- 28.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.