Atribuită Cumpărare directă

Transport decedati Falticeni si localitatile arondate. Autoritatea contractanta va incheia un contract de prestari servicii valabil pana la data de 31.12.2020.

Număr anunț
DA24908145
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
Furnizor / câștigător
ZANCU MIHAI-NECULAI (CUI 36597342)
Cod CPV
98370000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.880 RON
Valoare atribuită
8.880 RON
Data publicării
25.01.2020 00:00
Data finalizării
29.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.880 RON

din 8.880 RON estimat