Atribuită Cumpărare directă

341pag suport interior offset 70gr/mp tipar 1+1 coperta dcm 300gr/mp tipar 4+0 plastifiere mata brosare termoclei

Număr anunț
DA24918916
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL AL LITERATURII ROMANE (CUI 4192510)
Furnizor / câștigător
DAARM PARTNERS SRL (CUI 37356784)
Cod CPV
22110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.393 RON
Valoare atribuită
9.393 RON
Data publicării
27.01.2020 00:00
Data finalizării
28.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.393 RON

din 9.393 RON estimat