Atribuită Cumpărare directă

paine neagra feliata si produse de patiserie

Număr anunț
DA24880663
Autoritate contractantă
Colegiul National "Gib Mihaescu" Dragasani (CUI 2574000)
Furnizor / câștigător
VEL PITAR SA (CUI 21229091)
Cod CPV
15811100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.924,60 RON
Valoare atribuită
6.924,60 RON
Data publicării
20.01.2020 00:00
Data finalizării
21.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.924,60 RON

din 6.924,60 RON estimat