Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE MONITORIZARE PERMANENTA A SEMNALELOR PRIMITE DE LA SISTEMUL TEHNIC DE ALARMARE LA EFRACTIE INSTALAT IN CLADIREA UNDE ISI DESFASOARA ACTIVITATEA SERVICIILE PUBLICE COMUNITARE SI INTERVENTIA IN MAXIM 5 MINUTE PE TIMP DE ZI ȘI 4 MINUTE IN TIMP DE NOAPTE, PENTRU PERIOADA FEBRUARIE - DECEMBRIE 2020

Număr anunț
DA24918569
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI JUDETUL DAMBOVITA (CUI 4279960)
Furnizor / câștigător
CNM GUARD SRL (CUI 29439307)
Cod CPV
79711000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.530 RON
Valoare atribuită
2.530 RON
Data publicării
27.01.2020 00:00
Data finalizării
28.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.530 RON

din 2.530 RON estimat