Atribuită
Cumpărare directă
Seringa 10ml cu ac 3 componente G21 Certificat CE,Rivanol 0.1% - flacon x 200 ml,Alcool sanitar - flacon x 500 ml - PROMOTIE!,Vata medicinala 200g NARCIS fara sfoara CEL MAI BUN RAPORT PRET/CALITATE,Ace seringa 18G KDM import Germania,Seringa, Seringi 5 ml cu ac 2 componente KDM import Germania,Trusa perfuzie / Perfuzor / Perfuzoare ac metalic, conexiune luer-lock, ac suplimentar,Ace seringa 22G (0.70 mm/50mm) KDM import Germania,Plasture cu rivanol 2 cm x 7 cm,Comprese sterile 10cm /8cm * 50 foite, 24fire x 20fire, 22.5gr/m2,Branule / Catetere cu valva, canule I.V. / Venochete 22G,Banda adeziva ( Leucoplast ) suport matase 5 cm x 9.14 m Octacare bulk,
- Număr anunț
- DA24880461
- Autoritate contractantă
- SANATORIUL PNEUMOFTIZIOLOGIE BRAD (CUI 4634256)
- Furnizor / câștigător
- PANSIPROD DISTRIBUŢIE SRL (CUI 32011857)
- Cod CPV
- 33141310-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.857,60 RON
- Valoare atribuită
- 1.857,60 RON
- Data publicării
- 20.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.