Atribuită Cumpărare directă

BO 1 CH.ADULȚI REF.270 Pansament hemostatic, non-compresiv, din celuloza neoxidata, cu structura moleculara inovativa, pentru toate tipurile de hemoragii intraoperatorii (minore, moderate si severe). Rata de absorbtie - 3000,00%. Complet resorbabil in 7 zile. Dispozitiv medical clasa III. Mod ambalare: 10 buc/cutie Tara de origine: Israel

Număr anunț
DA24872706
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
Furnizor / câștigător
TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
Cod CPV
33141127-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.710 RON
Valoare atribuită
1.710 RON
Data publicării
20.01.2020 00:00
Data finalizării
21.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.710 RON

din 1.710 RON estimat