Atribuită Cumpărare directă

Reductor presiune Mediselect II, O2, DIN presiune maxima de intrare pana la 300 bar presiune iesire de 3.6-5.5 bar permite selectarea debitului de )2 de la 1-25l/min cu cupla suplimentara

Număr anunț
DA25013278
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI 32761476)
Cod CPV
42131140-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.206 RON
Valoare atribuită
1.206 RON
Data publicării
10.02.2020 00:00
Data finalizării
11.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.206 RON

din 1.206 RON estimat