Atribuită Cumpărare directă

Conform Caietului de Sarcini nr. 327/23.01.2020.

Număr anunț
DA24965008
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL C.F. PASCANI (CUI 4701290)
Furnizor / câștigător
ASC CONSULTING 2013 SRL (CUI 31556570)
Cod CPV
79419000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
54.000 RON
Valoare atribuită
54.000 RON
Data publicării
03.02.2020 00:00
Data finalizării
03.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

54.000 RON

din 54.000 RON estimat