Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie publica de servicii: -Rovinieta electronica vehicule categoria A, valabilitate 12 luni, pentru un numar de 4 autoturisme apartinand APIA-C.J. Giurgiu: Daccia Sandero Stepway GR-04-SPH, Dacia Laureate GR-04-SPI, Dacia Laureate GR-04-SPJ si Dacia Laureate GR-04-SPM. Perioada de valabilitate: 16.02.2020-15.02.2021.
- Număr anunț
- DA24969147
- Autoritate contractantă
- AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA CENTRUL JUDETEAN GIURGIU (CUI 20738836)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
- Cod CPV
- 22453000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 449,80 RON
- Valoare atribuită
- 449,80 RON
- Data publicării
- 04.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.