Atribuită Cumpărare directă

PACHET ALIMENTE

Număr anunț
DA25007393
Autoritate contractantă
GRADINITA "LICURICI (CUI 4203512)
Furnizor / câștigător
MARI POP DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 27278247)
Cod CPV
03222111-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.449,36 RON
Valoare atribuită
1.449,36 RON
Data publicării
10.02.2020 00:00
Data finalizării
11.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.449,36 RON

din 1.449,36 RON estimat