Atribuită
Cumpărare directă
saci rafie 10*1,26; vopsea ideea 2*15,13; diluant 1*8,40; pensula 1*3,36; ghem ata 1*3,36; ghem ata 2*8,40; holsuruburi 20*0,29; pensula 1*5,88; silicon 1*27,73; pila 2*5,04; pastile sobolani 4*8,40; grau otravit 2*7,14; grau otravit 2*2,94; saci rafie 10*1,26; topor 1*29,41; manusi 20*5,04; manusi 15*4,20; pila 1*5,04; suruburi 10*0,42; piulite 10*0,13; saibe 16*0,21; silicon 1*15,13; burghiu 2*13,45; suport polite 16*0,42; folie kg 2,25*7,56; prelungitor 1*18,48; capac wc 2*18,48; suport hartie ig 2*21,01: baterie chiuveta 1*29,41; racord apa 1*7,56; garnituri 2*0,42; disc diamant 1*16,81; lacat 1*9,24; ciocan 1*15,13; popnituri 1*5,04; manusi 10*4,20; disc diamant 1*46,21; disc abraziv 2*7,56; vopsea pitura 1*9,24; pastile foc 2*4,20
- Număr anunț
- DA24976553
- Autoritate contractantă
- Orasul Avrig (CUI 4241087)
- Furnizor / câștigător
- MILENA COM S.R.L. (CUI 15721714)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 765,96 RON
- Valoare atribuită
- 765,96 RON
- Data publicării
- 04.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.