Atribuită Cumpărare directă

Concentratie : 625UI/ml Forma : SOL. INJ. ; Ambalaj : Cutie x 1 fiola din sticla incolora x 2ml sol. inj. Producator : OCTAPHARMA AG

Număr anunț
DA25004544
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC INEU (CUI 3519062)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33651520-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
476,67 RON
Valoare atribuită
476,67 RON
Data publicării
07.02.2020 00:00
Data finalizării
20.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

476,67 RON

din 476,67 RON estimat