Atribuită Cumpărare directă

Betabioptal 2mg/5mg/ml pic.oft.susp*5ml F (COMBINATII (CLORAMPHENICOLUM + BETHAMETASONUM) ,Osetron 4mg sol. inj*5f*2ml ,Venofer 100mg fer/5ml sol.inj/ perf*5f*5ml ,Clexane 8000ui antiXa/0.8ml sol.inj*6ser (ENOXAPARINUM) ,Quamatel 20mg*5fl pulb+5f solv.sol.inj/perf. PREZENTA ACHIZITIE TINE LOC DE COMANDA FERMA !!

Număr anunț
DA25004950
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL ORSOVA (CUI 4484566)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI 8955860)
Cod CPV
33662100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
888,32 RON
Valoare atribuită
888,32 RON
Data publicării
07.02.2020 00:00
Data finalizării
12.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

888,32 RON

din 888,32 RON estimat