Atribuită Cumpărare directă

Sifon pard regl Q50 lateral 150x150

Număr anunț
DA24945047
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL TIMISOARA (CUI 4269126)
Furnizor / câștigător
GROMAT-TIM SRL (CUI 5675750)
Cod CPV
44411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
599,75 RON
Valoare atribuită
599,75 RON
Data publicării
30.01.2020 00:00
Data finalizării
31.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

599,75 RON

din 599,75 RON estimat