Atribuită
Cumpărare directă
SARMA ZINCATA 2MM 0.9x8.4 PATENT NR 8 1x13.45 ZAVOR POARTA CU ARC 150 MM 1x10.08 BATERIE ALCALINA LR06 24x2.27 PIULITA M8 50x0.08 SAIBA MICA M8 50x0.08 SAIBA LATA M8 50x0.21 SURUB CAP HEXAGONAL 8X50MM 50x0.42 OALA AMBREAJ HUS 362-575 1x25.21 Manopera/Reparatii 1x16.81 LAMA DRUJBA 40CM 32D 1.5MM 325 1x37.82 DINTE LANT 3/8 PICCO 1x54.40 SEMIMASCA SIMPLA CU SUPAPA 3x6.72 MASCA PRAF CU SUPAPA 12x5.04 FOARFECA CRENGI MICA 1x26.89 FIRIZ COARBA 600MM HGT 1x21.01 FOARFECA CRENGI 735MM 57.14 MANUSI ALL STAR L/9 1x16.81 MANUSI AQUA GRIP 10/XL 1x6.72 SAC ARMAT 20x1.26 SET SURUBELNITA PROLINE 1x54.62
- Număr anunț
- DA24945338
- Autoritate contractantă
- Serv.Public Directia Întretinerea, Repararea Patrimoniului Consiliului Local, Serv. Iluminat Public, Dezapezire Resita (CUI 15082947)
- Furnizor / câștigător
- C.D.A. BAICAL 2003 SRL (CUI 16083509)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 548,74 RON
- Valoare atribuită
- 548,74 RON
- Data publicării
- 30.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.