Atribuită Cumpărare directă

ELEMENTE DE SCENOGRAFIE PENTRU SPECTACOL - ART .TEXTILE SORT ALB 2 21.85 43.70 ART .TEXTILE HALAT 1 175.63 175.63 ART .TEXTILE SERVET 3 13.73 41.18 ART .TEXTILE PROSOP 1 15.97 15.97 ART .TEXTILE TRICOU 2 23.95 47.90

Număr anunț
DA24948374
Autoritate contractantă
TEATRUL EVREIESC DE STAT (CUI 4192979)
Furnizor / câștigător
ALTAX SRL (CUI 12889617)
Cod CPV
18300000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
324,37 RON
Valoare atribuită
324,37 RON
Data publicării
30.01.2020 00:00
Data finalizării
31.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

324,37 RON

din 324,37 RON estimat