Atribuită
Cumpărare directă
LISTA ECHIPAMENTELOR DE SPALATORIE SI BLOCUL ALIMENTAR: - MASINA DE SPALAT RUFE IPSO - 2 BUC; - MASINA DE SPALAT RUFE CU BARIERA IGIENICA ELECTROLUX - 2 BUC; - CALANDRU ELECTROLUX - 1 BUC; - MASA DE CALCAT PROFESIONALA CU BOILER INCORPORAT ANGHINETTI - 2 BUC; - USCATOR RUFE ELECTRIC FAGOR - 1 BUC; - MASINA DE CURATAT CARTOFI MAXIMA - 1 BUC; - CUPTOR GASTRONOMIC ELECTRIC - 1 BUC; - FELIATOR DE LEGUME ELECTROLUX - 1 BUC; - HOTA CENTRALA CU 2 VENTILATOARE - 1 BUC; - HOTA DE PERETE CU VENTILATOR - 1 BUC; - MASINA DE GATIT CU 6 OCHIURI CU CUPTOR - 2 BUC; - MIXER PLANETAR - 1 BUC; - PLITA SOLIDA - 2 BUC; - TIGAIE BASCULANTA - 2 BUC; - ROBOT BUCATARIE - 1 BUC. TOTAL = 3200 LEI/PACHET/LUNA, FARA TVA. Valoare totala : 3200 lei/luna x 12 luni = 38400 lei, fara TVA.
- Număr anunț
- DA24933474
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
- Furnizor / câștigător
- SOLINVEST SRL (CUI 1630667)
- Cod CPV
- 50800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 38.400 RON
- Valoare atribuită
- 38.400 RON
- Data publicării
- 29.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.