Atribuită Cumpărare directă

Fesi 10/10 = 150 buc. Leucoplast 5/5 = 30 buc. Branule G22=100 buc, G20=100 buc. Seringi 5 ml = 200 buc., Seringi 10 ml = 200 buc., Seringi 20 ml = 100 buc. , Perfuzoare plastic = 50 buc. , Pungi urinare 2 L= 40 buc.

Număr anunț
DA24933721
Autoritate contractantă
Caminul pentru Persoane Varstnice Resita (CUI 32438042)
Furnizor / câștigător
CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI 14934994)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
569,80 RON
Valoare atribuită
569,80 RON
Data publicării
29.01.2020 00:00
Data finalizării
30.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

569,80 RON

din 569,80 RON estimat