Atribuită Cumpărare directă

Servicii de strategie dezvoltare locala pentru Comuna Curcani Judetul Calarasi se vor presta conform ofertei SERVICII DE DEZVOLTARE LOCALA

Număr anunț
DA24940707
Autoritate contractantă
Primaria comunei Curcani (CUI 3796926)
Furnizor / câștigător
LEONADI TEAM EXPERT S.R.L. (CUI 37258255)
Cod CPV
73220000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.000 RON
Valoare atribuită
30.000 RON
Data publicării
30.01.2020 00:00
Data finalizării
31.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.000 RON

din 30.000 RON estimat