Atribuită Cumpărare directă

HARTIE VIDEOPRINTER / ECOGRAF model MITSUBISHI K61B - densitate standard,HARTIE VIDEOPRINTER / ECOGRAF model SONY UPP- 84 HG densitate glossy,Hartie CTG pentru monitor fetal PC-8000 Pro Twins,GEL ECOGRAFIC/EKG "SUPER GELLY" BIDON 5L

Număr anunț
DA24947424
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE OBSTETRICA-GINECOLOGIE BUNA VESTIRE GALATI (CUI 3264481)
Furnizor / câștigător
MEDCLAS TRADING SRL (CUI 17149792)
Cod CPV
33698000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.549 RON
Valoare atribuită
1.549 RON
Data publicării
30.01.2020 00:00
Data finalizării
31.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.549 RON

din 1.549 RON estimat