Atribuită
Cumpărare directă
O.U.A.I. Prundu-Chirnogi a încheiat contractul de prestări servicii de elaborare a documentațiilor tehnico-economice pentru proiectul de investitii ”Reabilitarea și modernizarea infrastructurii secundare de irigații a plotului de irigații SPP 1 din amenajarea de irigații Gostinu-Greaca-Argeș - Etapa a II-a”. În conformitate cu prevederile art. 9 din H.G. nr. 907/2016, documentația de avizare a lucrărilor de intervenții este elaborată pe baza expertizei tehnice, întocmite de către un expert tehnic atestat. Avand in vedere ca la nivelul O.U.A.I. Prundu-Chirnogi nu există personal de specialitate care să asigure realizarea activităților de expertiza tehnica, se doreste achizitionarea acestora de la un expert tehnic atestat in domeniile de competenta A9 si B7. Realizarea expertizei tehnice se va face in conformitate cu prevederile H.G. nr. 907/2016. Ofertanții vor prezenta la data încheierii contractului, oferta financiara si tehnica însoțită de documente din care să rezulte îndeplinirea tuturor cerințelor menționate. Prezentarea propunerii financiare – prețul va fi exprimat in lei fara TVA si va include toate costurile ofertantului
- Număr anunț
- DA24936214
- Autoritate contractantă
- ORGANIZATIA UTILIZATORILOR DE APA PENTRU IRIGATII “PRUNDU CHIRNOGI” (CUI 23073346)
- Furnizor / câștigător
- DOGIOIU PROIECT SRL (CUI 18106854)
- Cod CPV
- 71319000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.000 RON
- Valoare atribuită
- 4.000 RON
- Data publicării
- 29.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.