Atribuită
Cumpărare directă
SCAUN FELICIA NEGRU : - tip scaun vizitator - tip produs fix - inaltime 84 cm - greutate admisa 120 kg - tapiserie stofa neagra - cadru din teava otel - acoperitor spatar din polipropilena, culoare neagra. 11113937 HELPER AL. 3X11 TREPTE (ECONOMIC) Scara universala Helper Economic cu 3 tronsoane, a cate 11 trepte, este realizata integral din aluminiu si este rezistente la greutatea portanta de maxim 150 kg. Poti folosi scara atat in interior cat si in exterior, pentru lucrarile de constructii sau pentru uz general, pentru curatarea sau efectuarea interventiilor asupra suprafetelor inalte. In functie de necesitate, aceasta poate fi folosita rezemata, culisanta sau dubla; ultimul tronson este detasabil. Riscul de alunecare de pe scara este exclus, intrucat treptele sunt antiderapante, construite intr-un mod solid. Terminatiile acestei scari sunt realizate dintr-un cauciuc moale, antiderapant, care ii asigura stabilitatea pe suprafata, iar la baza, scara este prevazuta cu doua chingi pe care le vei folosi pentru a bloca modulul dorit, astfel incat deschiderea scarii sa nu fie mai mare decat permite cursa balamalei. Acest model de scara iti permite sa atingi inaltimea de lucru de 8,11 metri, dimensiunea scarii extinse complet fiind de 711 cm. Scara extinsa pe doar doua tronsoane masoara 512 cm ( cel de-al treilea tronson fiind pozitionat in forma Y), iar neextinsa, lungimea acesteia este de 315 cm
- Număr anunț
- DA24947722
- Autoritate contractantă
- U.M.01119 BRASOV (CUI 13844907)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 39113000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.079,79 RON
- Valoare atribuită
- 2.079,79 RON
- Data publicării
- 30.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.