Atribuită
Cumpărare directă
Pachet consumabile: 20 de cartuse de toner Canon Cartridge 719; 5 cartuse de toner Canon Cartridge 052; 10 cartuse de toner HP Laserjet CF283A, 5 cartuse HP Laserjet 55A; 5 cartuse HP laserjet 10A; 5 cartuse Xerox Phaser 5550, 1 set (4 cartuse color) toner Canon CRG 054 2 cartuse toner black CEXV49 originale
- Număr anunț
- DA24953569
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA PENTRU RESURSE MINERALE (CUI 4192790)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.446,88 RON
- Valoare atribuită
- 19.446,88 RON
- Data publicării
- 31.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.