Atribuită Cumpărare directă

Pachet servicii postale compus din: Primirea, prelucrarea si livrarea trimiterilor de corespondenta neprioritara/prioritara interna din serviciul standard si a trimiterilor de corespondenta neprioritara/prioritara interna cu serviciul recomandat, francate in sistem TP. Primirea, prelucrarea si livrarea trimiterilor de corespondenta neprioritara/prioritara interna cu confirmare de primire, francate in sistem TP. Informatii detaliate aferente serviciilor si produselor CN Posta Romana SA sunt disponibile la www.posta-romana.ro

Număr anunț
DA24932613
Autoritate contractantă
Comuna Birnova (CUI 4540690)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
Cod CPV
64112000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
29.01.2020 00:00
Data finalizării
30.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat