Atribuită Cumpărare directă

Multifunctional HP laser Jet MFP M130 FW, functii: - printare - scanare - copiere Caracteristici: - format A4 - display touchscreen - frecventa procesor 600 MHz - capacitate memorie 256 Mb - interfata USB,Retea,Wi-Fi

Număr anunț
DA24959463
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 NOJORID (CUI 19213018)
Furnizor / câștigător
GXC OFFICE S.R.L. (CUI 25462757)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.368,25 RON
Valoare atribuită
1.368,25 RON
Data publicării
03.02.2020 00:00
Data finalizării
04.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.368,25 RON

din 1.368,25 RON estimat