Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea contractanta doreste sa achizitioneze produse de papetarie articole marunte de birou:BIBLIORAFT PLASTIFIAT 50MM HERLITZ P05371 5 REGISTRU A4 100 FILE, COPERTI CARTONATE REG100F 3 REGISTRU DE CASA AUTOCOPIATIV , A4 , 100 FILE/CARNET P01705 2 PIX ECADA CU GEL TRILA 83403A 1 MINA PIX QUINK FLOW PARKER P13256 3 MOUSE A4TECH V-TRACK PADLESS USB N-250 1 REZERVA ROLLER PILOT FRIXION P09049 2 HARTIE COPIATOR SKY COPY A4 80G/MP SKYCOPYA4 5

Număr anunț
DA24956225
Autoritate contractantă
Directia Judeteana de Transport, Administrarea Drumurilor Judetene si Control Trafic Giurgiu (CUI 14121878)
Furnizor / câștigător
AMM (CUI 9098809)
Cod CPV
30197000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
238,31 RON
Valoare atribuită
238,31 RON
Data publicării
31.01.2020 00:00
Data finalizării
03.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

238,31 RON

din 238,31 RON estimat