Atribuită Cumpărare directă

Lanterna PNI Adventure F420 din aluminiu cu led 1000lm pana la 420m, cu acumulator si port micro USB

Număr anunț
DA24937440
Autoritate contractantă
SNTFC "CFR CALATORI" S.A. (CUI 11054545)
Furnizor / câștigător
ONLINESHOP SRL (CUI 16306031)
Cod CPV
31527210-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
126,05 RON
Valoare atribuită
126,05 RON
Data publicării
29.01.2020 00:00
Data finalizării
30.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

126,05 RON

din 126,05 RON estimat