Atribuită
Cumpărare directă
iaurt 72buc, lapte 20kg, sunca 2,5kg, cerale 4buc, oua 60buc, unt 30buc, lamii 1kg, ceapa 20kg, cartofi 50kg, morcovi 20kg, telina 10kg, pastirnc 10kg, varz 4kg, castraeti 4kg, verdta 20buc, legume 10kg, rosi blion 48buc, sar 12kg, banane 200buc, pere 150buc, portocae 50buc, kiwi 100buc, mere 100buc, otet 6kg, usturoi 1kg, telemea 3g, smantina 5buc
- Număr anunț
- DA24952986
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI (CUI 4941498)
- Furnizor / câștigător
- ALBERT-TOUR SRL (CUI 2323474)
- Cod CPV
- 15000000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.490 RON
- Valoare atribuită
- 2.490 RON
- Data publicării
- 31.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.