Atribuită Cumpărare directă

CONFORM DEVIZ NR.71 31.01.2020 INLOCUIT FILTRU AER, ULEI, POLEN INLOCUIT ULEI INLOCUIT STERGATOARE

Număr anunț
DA24962858
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR SALAJ (CUI 4291778)
Furnizor / câștigător
SPEED SERVICE S.R.L. (CUI 22853858)
Cod CPV
50100000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
705,03 RON
Valoare atribuită
705,03 RON
Data publicării
03.02.2020 00:00
Data finalizării
03.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

705,03 RON

din 705,03 RON estimat