Atribuită Cumpărare directă

REVERPLEG 40UI/2ML CONC.PT.SOL.PERF. FIOLA X 10 (VASOPRESINUM)

Număr anunț
DA24969678
Autoritate contractantă
Institutul National pentru Sanatatea Mamei si Copilului "Alessandrescu-Rusescu Bucuresti (CUI 4266308)
Furnizor / câștigător
FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. (CUI 3572074)
Cod CPV
33642100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.865,97 RON
Valoare atribuită
3.865,97 RON
Data publicării
04.02.2020 00:00
Data finalizării
08.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.865,97 RON

din 3.865,97 RON estimat