Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine: Bon consum colectiv autocopiativ 1/2 A4, 2 exemplare 126101457 5 Registru A4 100 file - Liniatura: matematica 322110934 10 Ordin de deplasare 126101507 2 Carnet situatii urgenta 309040941 20 Carnet protectia muncii 309040940 20

Număr anunț
DA24948536
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CANUTA IONESCU (CUI 29144683)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
190,42 RON
Valoare atribuită
190,42 RON
Data publicării
30.01.2020 00:00
Data finalizării
31.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

190,42 RON

din 190,42 RON estimat